AKCE

 Právě nyní nabízíme nově kompletní dezinfekci pomocí Ozonu

...jedná se o nejefektivnější způsob dezinfekce klimatizací v současnosti!!!

!!!  zaváděcí cena - 299,-  !!!

 

Banner_pozor_akceLetak-ozon-web2 

Zařízení pro dekontaminaci

Zařízení prostřednictvím ionizace vzduchu vytváří nestabilní alotropy kyslíku, tedy ozon O3. Ozon je velmi silné oxidační činidlo a odstraňuje všechny nečistoty nahromaděné v kabině. Efektivně odstraňuje vlhkost, která se shromažďuje převážně na podlahové vrstvě a odparnících klimatizace. Odstraňuje i nepříjemné zápachy.

Ozon maker dokáže v závislosti na velikosti kabiny vozidla a stupni její kontaminace vybrat provozní režim a čas, po který bude zařízení pracovat (5, 10, 15, 30, 60 minut). V případě autobusů je doporučováno použít několik Ozon Makerů.

Ozon (O3) je obsažen v atmosférickém vzduchu, kde vzniká z kyslíku vlivem UV záření. Ozon je plyn těžší než vzduch, je nestabilní a rychle se rozkládá. Vyšší teplota, vlhkost a znečištění vzduchu urychlují jeho rozklad. Ve vodě se pak ozon rozkládá ještě rychleji než ve vzduchu. Ve formě plynu je bezbarvý, v silnějších vrstvách má namodralý nádech. V kapalném stavu je sytě tmavomodrý, a v pevném stavu téměř černý.

Ozon je velmi silné oxidační činidlo, mnohem silnější než kyslík. Rozkládá se na molekuly kyslíku a atomy kyslíku. Kvůli jeho velmi silným oxidačním vlastnostem je široce používaný v průmyslovém prostředí, ale také např. ve zdravotnictví.

další